Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Rana Kuyumculuk olarak tamtur alyans modelleri kategorimizde zarif ve bir o kadar gösterişli tasarımlarımızı sizinle paylaşıyoruz. Tasarımlarımız, atölyemizde sizler için hazırlanmakta ve beğenize sunulmaktadır. Ustalarımızın eşsiz dokunuşları ile birer zarafet abidesine dönüşen bu modellerimize ulaşabilmeniz ise bir tık uzağınızda!
Çiftlerin birbirlerine olan bağlılıklarının simgesi haline gelen tamtur alyans yüzük modelleri, altının gösterişi ve zarafeti ile bir araya geldiğinde çok farklı bir güzelliğe dönüşmektedir. Parlak ve göze hoş gelen taşlarla süslenerek kadınların zarif parmaklarında kendisine yer bulan bu modelleri siz de tercih edebilir, aşkın ve sadakatin simgesine sahip olabilirsiniz.
Adeta ince bir işçilikle tasarlanan ve farklı taşlarla süslenen bu modeller, Rana Kuyumculuk aracılığıyla ayağınıza kadar geliyor. Eşsiz kalite ile üretilen bu modellerden dilediğinizi sipariş verebilir, sonsuz aşk anlamına gelen bu modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İsterseniz sarı altın, isterseniz beyaz altın olarak tercih edebileceğiniz bu modeller, parmak ölçünüze göre ayarlanacak ve size özel olarak üretilecektir. Tamtur altın yüzükler, eşinize veya sevgilinize alabileceğiniz, aşkınızı yansıtan en güzel hediyelerden de birisi olacaktır.
Tamtur alyans modelleri, diğer kıymetli takılarınızla anında uyum sağlayacaktır. Gündelik yaşamınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller sayesinde tarzınızı çok şık bir noktaya çıkarabileceksiniz.

Tamtur alyans modelleri doğru seçim mi?

Tamtur alyans denilince akla gelen ilk anlam, sonsuz aşk olmaktadır. Sonsuz aşkı simgeleyen takıların başında gelen bu modeller, bu nedenle en doğru seçimlerin başında gelecektir. Çiftlerin en çok tercih ettiği bu modeller ile sonsuz bir birlikteliğin ilk adımı atılmış olmaktadır. Sonsuz sevginin birer sembolü haline gelen tamtur alyans modelleri, birçok özel günün en çok tercih edilen ürünleri haline gelmiştir. Sevgililer günü, tanışma yıldönümü, nişan törenleri, evlilik teklifleri, doğum günü vb. birçok özel gün için bu modeller oldukça talep görmektedir.

Diğer alyans yüzük modellerinden görünümü itibariyle ayrılan tamtur altın alyansların çevresi çeşitli taşlarla süslenmektedir. Yüzük çevresinin tamamının bu taşlarla süslenmesi nedeniyle her siparişi verilen ürün, özel olarak belirtilen parmak ölçüsüne göre üretilmektedir. Bu nedenle, siparişinizi verirken parmak ölçünüzden emin olmanız gerektiğinizi özellikle vurgulamakta fayda bulunmaktadır.

Eski çağlardan günümüze tamtur alyans yüzük modelleri…

Sonsuz sevgi ve birlikteliğin sembolize edilmiş hali olan tamtur yüzükler, sadece özel günlerde verilen bir yüzük modeli değildir. Kadınlar tarafından en çok araştırılan ürünlerin arasında yer alan bu modeller, hayatın her anında kendisine yer bulmaktadır. Bu modeller, evlilik yolunda tercih edilen alyans modelleri arasında yer alabileceği gibi bir anneye de armağan edilebilmektedir. Geçmişten günümüze en çok hediye edilen takı ürünleri arasında yer alan tamturlar, son derece gösterişli ve anlamlıdır. Taşlarının ışıltısı sayesinde göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olan bu modeller için online mağazamızdan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Tamtur alyansımı, neden Rana Kuyumculuk’dan almalıyım?

Tamtur alyans yüzüklerinizi, Rana Kuyumculuk’tan her zaman sipariş verebilirsiniz. Parmağınıza uygun olarak üretileceğinden siparişiniz sonrası 2-3 iş gün teslimat için beklemelisiniz. Bize bildireceğiniz ürün için anında üretim işlemleri başlatılacak ve siparişinize uygun olarak üretim işlemi tamamlandıktan sonra kargo süreci başlatılacaktır.

Ürünlerimiz, sigortalı ve ücretsiz kargo imkanı ile sizlere gönderilmektedir. Şık hediye kutusunda göndereceğimiz ürününüzü adresinizde rahatlıkla teslim alabileceksiniz.

Tamtur alyanslarımız, dilerseniz sarı dilerseniz beyaz altın şeklinde üretilebilmektedir. Yine ayar seçimi yapabilirsiniz. 8 ayar, 14 ayar, 18 ayar, 22 ayar tamtur alyans modeli üretilmektedir. Sitemizde yer alan modeller 14 ayar olup farklı ayar siparişiniz için fiyat bilgisi güncellenmekte ve sizlere fiyat bilgisi detaylı olarak verilmektedir.

Tüm alyans yüzük fiyatları ve modelleri için BURAYA tıklayabilirsiniz.