Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Çiftlerin aşk ve birlikteliklerini en iyi yansıtan sembollerin başında alyanslar gelmektedir. Uzun yıllardır çiftlerin birbirine olan bağlılıklarının birer simgesi haline gelen sade alyans modelleri, evlilik hazırlığı yapan çiftler tarafından en fazla tercih edilen altın takı ürünlerinin başında gelmektedir. Çiftlerin birbirlerine olan bağlılıklarının sembolize edilmiş hali olan bu sihirli yüzüklerin tarih boyunca önemi hiç eksilmemiş, bilakis daha da artmıştır. Hal böyleyken evlilik hazırlığı yapan hemen hemen tüm çiftler, kullanacakları modellerin araştırmasını yapmaktadır. Siz de bu kategoride onlarca modeli inceleyebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sade alyans modelleri ve fiyatları nedir?

Sadelik ve zariflikten yana çiftler tarafından en fazla rağbet gören modeller ise sade alyans modelleri olmaktadır. Bu modeller genellikle taşsız veya az taşlı, görünüm itibariyle sade ve az desenli modelleri bizlere ifade etmektedir. Görünüm açısından karışık bir izlenim uyandırmazlar. Kullanımı basit ve rahattır. Her bütçeye uygun sade alyans modellerini bu kategorimizde inceleyebilir, güvenli bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz.

Sade alyans fiyatları, ürünün modeline ve ağırlığına göre değişmektedir. Bu nedenle, tek bir sade alyans fiyatından bahsedebilmek mümkün değildir. El işçiliği ve döküm modellerin fiyatı, diğer modellere göre biraz daha yüksek olduğunu ifade etmemiz gerekiyor.

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Sade alyans modelleri arasında herhangi bir modeli sipariş ederken dikkat etmeniz gereken bazı hususları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Model siparişinizde mutlaka parmak ölçünüzden emin olmanız gerekiyor. Bize belirteceğiniz parmak ölçüsüne göre üretim yapılacağından iade ve değişim mümkün olmamaktadır.

Siparişiniz sizlere ücretsiz ve sigortalı kargo ile gönderilecektir.

Bize belirteceğiniz isim ve tarih bilgisi, ürünün iç kısmına ücretsiz bir şekilde yazdırılmaktadır.

Bu kategorimizde yer alan modelleri tek tek inceleyebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere ürün açıklamaları kısmında bulabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları ve görüşleri bize her zaman iletebileceğinizi bilmenizi ister, mutlu alışverişler dileriz.

Tüm alyans yüzük modellerini incelemek isterseniz, tıklayabilirsiniz.