Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Uzun yılların en moda  bileklikleri arasında yer alan göz ve nazar boncuklu bileklikler, çoğu bayanın koleksiyonu içerisinde yer almaktadır. Mavi göz doç altın bileklik olarak da bilinen bu modeller, uzun bir süre en gözde bileklik grubunda yer almaya devam etmektedir. Nazar boncuklu altın bileklik 14 ayar modelleri arasında en popüler ve fiyatı uygun modelleri bu kategorimizde sizinle paylaşıyoruz. Seçkin ve her tarza uygun olan bu modellerimizi beğeninize sunuyoruz.

Siparişlerinizi ücretsiz ve sigortalı kargo imkanı ile kapınıza kadar gönderiyoruz. Yapmanız gereken ürünlerimizi incelemeniz ve dilediğiniz modeli sipariş vermenizdir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Yetkililerimiz size ürünlerimiz hakkında A’dan Z’ye her türlü bilgiyi vermekten kaçınmayacaklardır. Nazar boncuklu bilekliklerin gösterişine ve aynı zamanda sadeliğine hayran kalacaksınız!

Kategorimizde tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli mavi göz nazar boncuklu altın bileklik modellerimize sizler için yer verdik. Takı piyasasının en çok talep gören bu modellerini, bu kategorimizde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İlgili ürünlerin görsellerine, fiyat, ağırlık, kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı, garantili ürün, ücretsiz ve sigortalı kargo imkanıyla dilediğiniz nazar boncuklu bileklik modelini veya modellerini güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bu kategorimizde yer alan ürünlerin tamamını kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneğiyle sipariş edebilirsiniz.

Mutlu ve keyifli alışverişler dileriz.