Tek bir sonuç gösteriliyor

27%
981,00  720,00 

Kadınların en sevdiği takılardan birisi de altın bilekliklerdir. Bayanların oldukça sevdiği bu takılar, rahatlıkla günün her anı taşınabilmekte ve vazgeçilmez bir ürün olarak kullanılabilmektedir. Altın bileklik modelleri arasında hem gösterişli olanları hem de sade ve zarif olanları bulunmaktadır. Gösterişli modelleri daha çok düğün ve nişan gibi merasimlerde tercih edilirken; sade ve zarif olanları genellikle günlük hayatta tercih edilmektedir.

Düğün ve nişan alışverişi yapanların en çok tercih ettiği bu modelleri, günlük yaşamda kullanabilmeniz de mümkündür. Farklı tarzlara sahip olan bayanların her türde bulabilecekleri altın bileklik modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Farklı alternatif ve modellerin bulunduğu kategorimize künye modellerimizi rahatlıkla ve tüm bilgilerine ulaşarak inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Bileklik ya da künye tercihi yapmadan önce satın alacağınız ürünün günlük kullanım için mi yoksa özel günlerde kullanım için olacağına karar vermelisiniz. Bu tercihi yaptıktan sonra alternatif modelleri incelemelisiniz. Günlük kullanım istiyorsanız, ilgili modelin kolunuzu rahatsız etmemesi ve dayanıklı olması gerekir. Eklemli yapıya sahip olması bu anlamda oldukça önemlidir.

En ilgi çekici altın bileklik modelleri

Günlük kullanıma uygun künye modelleri, genellikle bileği rahatsız etmeyen, az taşlı ve daha az ışıltılı modeller olmaktadır. Aslına bakılırsa tüm ürünlerde bu durumun olması oldukça önemlidir. Ancak altın takılarında bazı ışıltılı ve gösterişli ürünlerde günlük kullanım mümkün olamamaktadır. Kısa süreli, özel günlerde kullanılacak ürünlerde ışıltının daha fazla ve taşın daha fazla kullanıldığını görmekteyiz. Bu gibi ürünlerde dikkatli kullanım oldukça önemlidir.

Ürün sağlamlığı da oldukça kritik bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağlam üründen ziyade dikkatli kullanım daha fazla önem taşımaktadır. Bazı ürünlerde işçilik hataları olabilmektedir. Ancak bu oran %0,1’dir. Genellikle ürün kullanım hataları nedeniyle bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda en hızlı çözüm yolu ile beklentileri karşılamaktayız.

Altın bileklik modelleri arasında bayanlar için bazı tavsiyelerde bulunabiliriz. Günlük kullanım için birçok modelin bu kategoride yer aldığını söyleyebiliriz. Kendinizi iyi hissedirecek ve sizi farklı kılıcak modelleri bir araya getirdik diyebiliriz. Ürünlerimizi yakından görmek isterseniz, Ankara’daki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bayanlar için altın bileklik fiyatları 2020 nedir?

Altın bileklik fiyatları, ilgili ürünün ağırlığına, modeline ve işçilik kalitesine göre değişmektedir. Ucuz işçilikle üretilmiş ürünler, ne kadar ağır olursa olsun uygun fiyata satılabilmektedir. Bu nedenle, kalite işçilikle üretilmiş sağlam modelleri tercih etmenizi öneriyoruz. Sitemizde bulunan tüm ürünler, yüksek işçilik kalitesiyle üretilmiştir.

8 ayar, 14 ayar ve 22 ayar bileklik modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edileni 14 ayar altın bileklik modelleri olmaktadır. Bunun nedeni, hem uygun fiyat hem de ideal altın oranıdır.

Yeni sezon 14 ayar altın bileklik modelleri ve fiyatlarını bu kategoride sizlerin bilgisine ve beğenisine sunuyoruz. Bayanlar için sunduğumuz bu modelleri inceleyebilir, güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayar ve işçilik garantili ürünlerimizi en ince detayına kadar inceleyebilirsiniz.

Altın takı dünyasında özellikle kadınlar için oldukça fazla popülariteye sahip olan altın bileklik modelleri, farklı ürün yelpazesi ve uygun fiyat avantajıyla beğeniye çıkıyor. En uygun fiyat avantajına sahip ürünlerimizi incelemeden karar vermemenizi öneriyoruz. Zariflik ve gösterişin en önemli sembolleri arasında yer alan bu modelleri, Rana Kuyumculuk güvencesiyle adresinize kadar geliyor.

En ucuz ve aynı zamanda kaliteli işçilik ile üretilmiş olan bileklik modelleri, klasik zincir görünümlü modellerden farklı sembol ve figürler içeren modellere kadar oldukça geniş bir koleksiyonu size sunuyor.

Her yaşa ve tarza uygun alternatif künye ürünlerimizi, sigortalı ve ücretsiz kargo imkanı ile hemen sipariş verebilmeniz ise bir tık kadar uzağınızda. Siz de Rana Kuyumculuk’un ayrıcalıklı dünyasına adım atın, güvenilir online alışverişin tadını çıkarın.