Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Evlilik kurumunun en güzel ve anlamlı sembollerinden birisi olan alyanslar, evlenme hazırlığında olan nişanlı ve evli çiftlerin parmaklarını süslemeye devam ediyor. Beraberliklerini ve aşklarını evlilikle taçlandırmak isteyen çiftler, evliliğin birer göstergesi haline gelen beyaz altın alyans modellerini büyük bir heyecanla tercih etmeye devam ediyor. Çiftlerin birbirine bağlılığını gösteren modeller, aşkın yansıması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çiftler, en çok beğendiği modeli tercih ederek sadece kendilerine değil, çevrelerine de bağlılıklarını yansıtırlar. Günümüzün birçok toplumunda bu durum değişmemiştir. Her toplum ve kültürde bu yüzüklerin önemi ve rolü ile karşılaşılmaktadır. Ülkemizde de bu önem ve hassasiyet geçerliliğini korumaktadır. Ülkemizde evlilik hazırlığı yapan hemen hemen her çift, hem değeri hem de kullanılışlığı nedeniyle bu modelleri araştırmakta ve beğendiği modeli tercih etmektedir.

İlerleyen teknoloji ve bilgi birikimi sayesinde tasarımlarda önemli gelişmeler kaydedilmiştir. Günümüz teknolojisinde birbirinden farklı modeller üretilmekte ve bu modeller, evlilik hayalleri kuran çiftler tarafından büyük bir heyecanla tercih edilmektedir. Son zamanlarda çiftlerin önemli bir kısmının beyaz altın alyans tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Beyaz altın alyans modelleri, özellikle zariflik ve sadeliği en güzel yansıtan modellerin başında geldiğini ifade edebiliriz.

Beyaz altın alyans nedir?

Beyaz altın alyans, sadece rengi itibariyle sarı altından farklıdır. Maddi değer bakımından hiçbir farkı yoktur. Altının hammaddesinin sarı renkte olduğunu biliyoruz ancak altının beyaz rengi almasını sağlayacak çeşitli madenler vardır ve sarı renkli altın, çeşitli tekniklerle kolaylıkla beyaz renge döndürülmektedir. Bu dönüştürme işlemi, altının niteliğini değiştirmemektedir.

Çok uzun yıllardır çiftlerin söz ve nişan törenlerinde alyans takıldığını görmekteyiz. Günümüzde çok farklı türde modellerin üretildiğini görüyoruz. Bu modeller ile çiftler, aşklarını ve birbirlerine olan bağlılıklarını sembolize ederek tarzlarını yansıtmaktadır.

Maddi değer açısından sarı renkli alyanlardan hiçbir farkı olmayan beyaz altın alyans modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Modern ve zarif görüntüsüyle dikkat çeken, değerli ve gösterişli taşlar ile süslenmiş modeller, aşkın ve birlikteliğin en şık ve en sade görüntüsünü yansıtmaktadır.

Siz de Rana Kuyumculuk güvencesiyle bu kategoride yer alan modelleri ve fiyatları detaylı bir şekilde inceleyebilir, dilediğiniz modeli güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Her bütçeye uygun modellerimizi inceleyerek güvenceli ve ücretsiz kargo imkanımızı kullanabilirsiniz.

Keyifli ve mutlu alışverişler dileriz.

Tüm alyans modelleri ve fiyatları için TIKLAYINIZ.